Uždaryta Atranka į administraciją.
Temą sukurė elZygio

Atrankos į administraciją.

Privalumai:

1. Kartu su projekto Savininku ir administracijos kolektyvu tobulinsite projektą, prisidėsite prie jo tolimesnio plėtojimo.
  2. Turėsite prieigą prie administracijos "Tag", įvairių administracinių komandų (pavyzdys: /tempban, /vanish, /tp ir kt.).
  3. Kas mėnesį administracijos nariai bus apdovanoti motyvatiniu prizu, priklausant pagal jų pareigų vykdymo kokybę, aktyvumą ir panašius kriterijus.
  4. Būsite vieni iš mažo procento žmonių, kurie atstovauja projektą.

Reikalavimai/privalumai:

1. Aktyvumas, pasiruošimas padėti kitiems, draugiškumas.
  2. Serverio gerinimo įdėjų galvojimas.
  3. Sugebėjimas dirbti grupėse, komandiškumas.
  4. Sugebėjimas rasti bendrą kalbą.
  5. Prieš tai kur nors buvus administracijos nariu.

Anketa:

1. Jūsų amžius:
  2. Jūsų patirtis panašaus pobūdžio pareigose:
  3. Jūsų pagrindiniai bruožai, hobiai, įgūdžiai:
  4. Ar žaidžiate/žaidėte mcprison.lt projekte (jei taip, kokiais slapyvardžiais):
  5. Kiek planuojate praleisti serveryje per dieną:
  6. Kuo jūs išsiskiriate nuo kitų pildančiųjų:
  7. Jūsų kontaktai(discord):
  8. Papildoma informacija, kurią norėtumėte parašyti prie anketos:

Papildoma informacija:

1. Anketą pildykite šios temos komentaro forma.
  2. Anketa turi būti užpildyta lietuviškomis raidėmis.
  3. Nekomentuokite šioje temoje su bet kuo kitu, nei anketa: diskutuoti kitų žaidėjų anketas galite mūsų „Discord“ serveryje.
  4. Administratoriaus pareigos yra labai panašios į kai kurių projektų prižiūrėtorių pareigas.
  5. Atranka vyksta iki 2020-10-31 dienos.
x 10
Maždaug prieš 1 mėnėsįPaskutinis redagavimas: Maždaug prieš 1 mėnėsį

Anketa:

1. Jūsų amžius:19 metų
  2. Jūsų patirtis panašaus pobūdžio pareigose: mcprison vyr support
  3. Jūsų pagrindiniai bruožai, hobiai, įgūdžiai: Hobiai:LŠS veikla. Bruožai: Darbštus, kruopštus, užsispyręs. Įgudžiai: jei kalbame apie minecraft įgudžius tai jų nėra daug. Bet visada stengiuosi juos gausint. Savininkas žino ką galiu.
  4. Ar žaidžiate/žaidėte mcprison.lt projekte (jei taip, kokiais slapyvardžiais): Taip. NutLit
  5. Kiek planuojate praleisti serveryje per dieną: iki 3h
  6. Kuo jūs išsiskiriate nuo kitų pildančiųjų: Tuo kad šiuo metu turiu pareigas ir mcprisone
  7. Jūsų kontaktai(discord): NutLit#3042
x 5
Maždaug prieš 1 mėnėsį
  1. Jūsų amžius: 16 ( greit 17 ) 
  2. Jūsų patirtis panašaus pobūdžio pareigose: McPrison projekto sargybinių direktorius. Prižiūriu sargybinių darbą, baninu cheaterius, dėlioju forumo įspėjimus. Kaip kada tildau žaidėjus. 
  3. Jūsų pagrindiniai bruožai, hobiai, įgūdžiai: Draugiškas, padedantis, mandagus. Hobiai - muzika, IT, games. 
  4. Ar žaidžiate/žaidėte mcprison.lt projekte (jei taip, kokiais slapyvardžiais): Taip žaidžiu. NeonPlusX
  5. Kiek planuojate praleisti serveryje per dieną: Tiek kiek leis galimybės. 1-3h, kartais ir visą dieną. Apskritai Online būnu visada.
  6. Kuo jūs išsiskiriate nuo kitų pildančiųjų: Turiu patirties admin darbe, priklausau McPrison administracijai
  7. Jūsų kontaktai(discord): NeonPlusX#2342
  8. Papildoma informacija, kurią norėtumėte parašyti prie anketos: -
x 4

Anketa:

1. Jūsų amžius: 15, tačiau neužilgo sukaks 16.
  2. Jūsų patirtis panašaus pobūdžio pareigose: Turiu ganėtinai nemažai patirties Chat Mod pareigose, mcprison projekte Chat Moderatorius esu nuo Rugsėjo 11 dienos, taip pat, Chat Moderatoriumi esu buvęs ir anksčiau. Daugelį kartų esu padėjęs prižiūrėtojams gaudyti žaidėjus, naudojančius žaidimą palengvinančias programas.
  3. Jūsų pagrindiniai bruožai, hobiai, įgūdžiai: Esu draugiškas, padedantis kitiems. Už savo veiksmus stengiuosi visada atsakyti. Tiesa, gana greit susinervinu dėl smulkmenų, bet to susinervinimo stengiuosi neparodyti.
  4. Ar žaidžiate/žaidėte mcprison.lt projekte (jei taip, kokiais slapyvardžiais): Taip. Mano paskyros slapyvardis yra ,,Dyzelinas''.
  5. Kiek planuojate praleisti serveryje per dieną: Įvairiai, priklauso nuo mano dienotvarkės. Laisvu laiku, serveryje galiu praleisti nuo 2 iki 5 valandų per dieną, kartais net ilgiau. Anyway, į serverį stengčiausi užsukti kiekvieną dieną.
  6. Kuo jūs išsiskiriate nuo kitų pildančiųjų: Kaip jau minėjau, esu draugiškas, stengiuosi visada padėti kitiems. Taipogi, mcprison projekte esu Chat Moderatorius bei Support'as discord grupėje.
  7. Jūsų kontaktai(discord): Dyzelinas#0725
  8. Papildoma informacija, kurią norėtumėte parašyti prie anketos: -
x 5

Anketa:

1. Jūsų amžius: 16
  2. Jūsų patirtis panašaus pobūdžio pareigose: mcprison.lt serverio prižiūrėtojo pareigos.
  3. Jūsų pagrindiniai bruožai, hobiai, įgūdžiai: Bruožai: Šalti nervai, draugiškumas, atkaklumas, atsakingumas, punktuolumas, darbštumas. Hobiai: Kompiuteriniai žaidimai, MMA. Įgūdžiai: mokėjimas suteikti efektyvią ir greitą pagalbą, mokėjimas spręsti konfliktines situacijas, mokėjimas tinkamai ir deramai bendrauti su žmonėmis.
  4. Ar žaidžiate/žaidėte mcprison.lt projekte (jei taip, kokiais slapyvardžiais): Taip, Rokenzo.
  5. Kiek planuojate praleisti serveryje per dieną: 3-5 valandas per parą.
  6. Kuo jūs išsiskiriate nuo kitų pildančiųjų: Esu asmenybė turinti šaltus nervus, didelį norą padėti, atsakingumą, darbštumą. Turiu sukaupęs didelę patirtį ties serverio administravimu. Taip pat šiuo metu priklausau mcprison.lt serverio administracijai.
  7. Jūsų kontaktai(discord): Rokas#8159
  8. Papildoma informacija, kurią norėtumėte parašyti prie anketos: --
x 6
Maždaug prieš 1 mėnėsį

Anketa:

1. Jūsų amžius: 20 
  2. Jūsų patirtis panašaus pobūdžio pareigose: Esu McPrison projekto Vyr. Administracijoj. 
  3. Jūsų pagrindiniai bruožai, hobiai, įgūdžiai: Jaučiuosi kaip pildydama kokį CV darbui :D, o jei  rimtai - esu draugiška, komunikabili bei man paskirtą darbą atlieku laiku ir kruopščiai. Turiu darbą, studijuoju Transporto ir Logistikos verslą. Laisvalaikiu žaidžiu kompiuterinius žaidimus.
  4. Ar žaidžiate/žaidėte mcprison.lt projekte (jei taip, kokiais slapyvardžiais): Taip, Lilith.
  5. Kiek planuojate praleisti serveryje per dieną: Kuo daugiau tuo geriau, bet minimum 2-3h
  6. Kuo jūs išsiskiriate nuo kitų pildančiųjų: Manau, kad projekto savininkas žino gerąsias ir blogąsias  mano savybes, ką aš gebu daryti.
  7. Jūsų kontaktai(discord): Lilith#0112
x 7

Anketa:

2. Jūsų patirtis panašaus pobūdžio pareigose: McPrisone buvau ne kartą ChatMod
  3. Jūsų pagrindiniai bruožai, hobiai, įgūdžiai: Esu draugiškas, kartais užknisantis žmogus, bet tai darau dėl dėmesio stokos. Mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus, sportuoti ir miegoti. Esu profas ant minecraft pvp, ir dėl to sugebu atskirti legit žaidėjus, nuo čyterių.
  4. Ar žaidžiate/žaidėte mcprison.lt projekte (jei taip, kokiais slapyvardžiais): Taip žaidžiau, žaidžiu ir žaisiu. Buvę pagrindiniai slapyvardžiai: AivarasX, AivarasIks ir FlIlIIlIlIlIlIIll (tikiuosi gerai parašiau), dabar žaidžiu su 69. 
  5. Kiek planuojate praleisti serveryje per dieną: Porą valandų tai tikrai.
  6. Kuo jūs išsiskiriate nuo kitų pildančiųjų:Manau jog kiti nėra gavę prisone 2 kartus blist ir nesuskaičiuoju kiek kartų ban. Bet retai kada mėgstu pacheatint ir prisipažystu jog kartais panaudoju juos, bet tai manau turi ir gerą pusę, nes galiu lengviau atskirti cheatus, kai pats juos esi naudojęs.
  7. Jūsų kontaktai(discord): Aivaras#7702
  8. Papildoma informacija, kurią norėtumėte parašyti prie anketos: Prižadu, jog incraft serveryje, nenusižengsiu taisyklėm.
x 3
Maždaug prieš 1 mėnėsį
  1. Jūsų amžius: 19
  2. Jūsų patirtis panašaus pobūdžio pareigose: Prieš kelis metus buvau McPrison Sargybos direktorius, prižiūrėjau ne tik sargybinius, bet turėjau /v, /tempban bei /tp komandas gaudyti cheater'ius.
  3. Jūsų pagrindiniai bruožai, hobiai, įgūdžiai: Esu atsakingas, kruopštus, draugiškas, padedantis, siekiu užsibrėžtų tikslų. Turiu įgūdžių su tokiomis programomis kaip Photoshop, InDesign, Illustrator. Taip pat tinklapių kūrimas su HTML ir CSS. Laisvalaikiu mėgstu žaisti įvairus žaidimus.
  4. Ar žaidžiate/žaidėte mcprison.lt projekte (jei taip, kokiais slapyvardžiais): Žaidžiau ir žaidžiu. Seniau žaidžiau su Styvas789, FroZ slapyvardžiais, o dabar žaidžiu su unspecified slapyvardžiu.
  5. Kiek planuojate praleisti serveryje per dieną: Kadangi dirbu, tai darbo dienomis minimaliai po 2h, bet laisvomis dienomis stengsiuosi prabūti kuo ilgiau.
  6. Kuo jūs išsiskiriate nuo kitų pildančiųjų: Turiu daug pozityvumo ir noro prisidėti prie projekto gerinimo.
  7. Jūsų kontaktai(discord): unspecified#4548
  8. Papildoma informacija, kurią norėtumėte parašyti prie anketos: Negaliu sakyti kad moku build'inti bet man tai patinka, tad gal tai pravers.
x 5
Maždaug prieš 1 mėnėsį
  2. Jūsų patirtis panašaus pobūdžio pareigose: Nera man tekę eiti administracines pareigas todel norėčiau ir išsibandyti bet manau man sektusi gerai, Bet esu buves ChatMod daugumoi projektų.
  3. Jūsų pagrindiniai bruožai, hobiai, įgūdžiai: Esu atsakingas, draugiškas, bandantis naujus dalykus. Mano hobiai yra groti pučiamųjų orkestre, leisti laiką lauke su draugais. Sugebu ramiai ir nekreipiant i negatyva bendrauti su žmonemis, dar moku kažkiek buildint.
  4. Ar žaidžiate/žaidėte mcprison.lt projekte (jei taip, kokiais slapyvardžiais): Taip žaidžiau mcprison projekte mano slapyvardis Valode
  5. Kiek planuojate praleisti serveryje per dieną: Nuo 2 iki 4 valandų priklauso pagal užimtumą.
  6. Kuo jūs išsiskiriate nuo kitų pildančiųjų: Aš manau čia visi yra lygųs ir verti administracinių pareigų todel nemanau kad galėčiau kažkuom išsiskirt iš kitų
  7. Jūsų kontaktai(discord): Gaspadorius#9679
  8. Papildoma informacija, kurią norėtumėte parašyti prie anketos: Ka norėjau jau parašiau šioje anketoje.
x 3
Maždaug prieš 1 mėnėsį
  1. Jūsų amžius: Man 18 metų.
  2. Jūsų patirtis panašaus pobūdžio pareigose: Yra tekę eiti administratoriu pareigas ar panašias kurios turėjo panašias ar tokias pat komandas, nusiskundimų neturėdavau, darbą atlikdavau kruopsčiai ir greitai. Savo patirtį vertinu gerai
  3. Jūsų pagrindiniai bruožai, hobiai, įgūdžiai: Esu efektyvus, komunikabilus, energingas, bendraujantis ir padedantis. Mėgstu būti prie kompiuterio ir ieškoti informacijos kurios man reikia, mokinuosi programuoti, žaidžiu mokamuosius žaidimus kurie lavina atmintį, kūribiškumą ir strategijų kūrimus.
  4. Ar žaidžiate/žaidėte mcprison.lt projekte (jei taip, kokiais slapyvardžiais): Taip, žaidžiau, mano slapyvardis _NoOne_
  5. Kiek planuojate praleisti serveryje per dieną: 1-5 val. Numatomas nuotolinis mokymasis, todėl per pertraukas arba per langus galėčiau žaisti.
  6. Kuo jūs išsiskiriate nuo kitų pildančiųjų: Esu kūribiškas, siekiantis tikslų, efektyvus, draugiškas, mėgstantis analizuoti duomenis bei padėti žmonėms.
  7. Jūsų kontaktai(discord): _NoOne_#7541
  8. Papildoma informacija, kurią norėtumėte parašyti prie anketos: Viskas priklauso nuo jūsų pasirinkimo.
x 3
Maždaug prieš 1 mėnėsį
🡱